Szukaj
Close this search box.

DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Czas  i sposób dostawy:

Czas przygotowania zamówienia do wysyłki widoczny jest w kartach poszczególnych produktów. Zazwyczaj wynosi od 2 do 4 dni roboczych. Pierwszy dzień roboczy liczony jest do godziny 16. Zamówienia złożone po godzinie 16 traktowane są jak złożone następnego dnia roboczego.
W wyjątkowych sytuacjach czas ten może się wydłużyć, o czym klient zostanie poformowany drogą mailową.


Formy transportu na terenie Polski, do wyboru w formularzu zamówienia:
– Poczta Polska – List polecony priorytetowy – czas dostawy 3-4 dni robocze.
– Kurier InPost – czas dostawy 1-2 dni robocze.
– Paczkomat InPost – czas dostawy 1-2 dni robocze – w komentarzu do zamówienia prosimy o podanie numeru paczkomatu. W przypadku braku informacji wybierzemy paczkomat najbliżej miejsca zamieszkania.
– Przesyłki zagraniczne realizowane są tylko i wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej na terenie UE i Ameryki Północnej. Czas transportu od 1 do 4 tygodni.

Płatność:

Nasi klienci mają możliwość wyboru następujące formy płatności:

  • Przelewy24
  • Przelew bankowy – wpłata bezpośrednio na nasze konto bankowe: 44 1140 2004 0000 3302 7615 0179. Prosimy o podanie numeru zamówienia jako tytułu płatności. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Czas realizacji zamówienia jest widoczny w opisie każdego przedmiotu. 
  • Za pobraniem – płatność możliwa tylko przy wyborze wysyłki kurierskiej. Produktów z personalizacją nie wysyłamy za pobraniem.
  • PayPal

W związku z art. 106b ust. 5 ustawy o VAT od 1 stycznia 2020 r. faktury VAT wystawiamy tylko, jeśli Klient zaznaczy przy składaniu zamówienia chęć otrzymania faktury VAT oraz poda NIP firmy. Nie ma możliwości wystawienia faktury VAT na podstawie paragonu, na którym nie ma NIPu nabywcy.