Szukaj
Close this search box.

Na wymiar

Uchwyty meblowe na wymiar

Skórzane uchwyty na wymiar

Skórzane uchwyty na wymiar to niepowtarzalne uchwyty dopasowane do twoich potrzeb.  Uchwyty wykonujemy na rozstaw otworów podany przez klienta,  możemy wykonać je aż do rozstawu 400 mm. Dzięki temu z pewnością idealnie dostosujesz je do swoich mebli. Uchwyty meblowe na wymiar są szczególnie praktyczne dla osób, które posiadają oryginalne meble z charakterem. Często w starszych meblach, kredensach i meblościankach rozstaw otworów może być inny niż w większości mebli produkowanych obecnie, dlatego też skórzane uchwyty na wymiar są doskonałym rozwiązaniem. Skórzane uchwyty pasują swoim wyglądem i stylem do mebli starodawnych, retro, vintage. Szybka i łatwa renowacja mebli – kolejny powód dla którego uchwyty skórzane cieszą się dużą popularnością. Mała zmiana, niski koszt, a efekt potrafi zaskoczyć.

Uchwyty do kuchni na wymiar

Naszym celem jest pomóc wam spełnić marzenie o wyjątkowej kuchni. Wybór uchwytów do kuchni to nie tylko kwestia pięknego i estetycznego wyglądu, lecz także funkcjonalności. Wiemy, że kuchnia to serce domu, dlatego ważne aby było to pomieszczenie w którym czujemy się komfortowo i dobrze jest nam spędzać tam czas. Nasze uchwyty skórzane pod wymiar cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, którzy potrzebują niestandardowych uchwytów do mebli kuchennych na zamówienie. Uchwyty długie pasują do szerokich szuflad np. szuflady na sztućce, uchwyty krótkie do szafek.

Uchwyty skórzane do szuflad

Meble pełnią bardzo ważną funkcję w każdym domu – nie tylko praktyczną, lecz stanowią główny element wystroju. Uchwyty potrafią odświeżyć wygląd pomieszczenia, są elementem przyciągającym wzrok gdy wchodzi się do pokoju. Dlatego warto wymienić swoje uchwyty, nawet bez większego powodu. Oczywiście uchwyty meblowe pełnią bardzo ważną rolę, za ich pomocą otwieramy szafki i szuflady, dlatego też po pewnym czasie wycierają się i ulegają zużyciu w miejscach, które najczęściej dotykamy. To kolejny powód dla którego warto zadbać o wymianę tych drobnych elementów. Szuflady w kuchni, szuflady pod łóżko czy pod biurko to te które otwieramy kilkanaście razy dziennie. Ich specyfiką w wielu przypadkach jest również duża szerokość, dlatego takie szuflady najczęściej potrzebują długich uchwytów aby wygodnie je otwierać i zamykać. W takich okolicznościach warto więc skorzystać z usługi uchwytów pod wymiar.

Wyświetlanie jednego wyniku