Szukaj
Close this search box.

Dla Gości Weselnych

Prezenty dla gości weselnych

Mówi się, iż ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Moment absolutnie wyjątkowy, który zapamiętać chcemy na długo. Wiemy, iż planowanie tej uroczystości to niełatwe zadanie – wybór sali, menu, dekoracji, muzyki. To niezwykle istotne elementy, które składają się na udane wesele. Warto jednak zwrócić uwagę na detale – małe rzeczy, które mogą zrobić ogromną różnicę. Takim drobnym detalem o wielkiej mocy są prezenty dla gości weselnych.

Podziękowania dla gości weselnych

Upominki dla gości weselnych to trend, który już na stałe zagościł wśród obowiązkowych elementów każdego wesela. Za pomocą tych drobnych prezentów możemy podziękować naszym gościom za to, że towarzyszyli i wspierali nas w tym ważnym dniu. Goście z pewnością docenią ten drobny, a jednocześnie uroczy prezent. Taki gest sprawia, że każdy z gości czuje się wyróżniony.

Personalizowane upominki dla gości

W naszej ofercie upominków dla gości weselnych znajdziecie korzystne pakiety personalizowanych breloków skórzanych z grawerem, lub z tłoczeniem. Breloki tłoczone możemy wykonać również z użyciem złotej lub srebrnej folii, tak aby jak najlepiej pasowały do wystroju lub motywu przewodniego Waszego przyjęcia. Breloki do kluczy jako prezenty dla gości to doskonały sposób, aby rodzina i znajomi zapamiętali Wasz ślub na długi czas, używając breloczka każdego dnia. Jeśli chcemy sprawić przyjemność zaproszonym gościom warto postawić na jakość upominku. Skórzany dodatek w postaci breloka na klucze z imionami Pary Młodej, datą lub wybranym tekstem to solidny, a zarazem niezwykle elegancki i klasyczny prezent. Skóra jest materiałem szlachetnym i wytrzymałym, dlatego możecie mieć pewność, iż takie upominki ślubne posłużą Waszym gościom przez długi czas.  Możecie wybierać spośród 12 dostępnych grafik i dwóch kolorów skóry – breloki czarne lub koniakowe. Jeśli natomiast macie pomysł na swój własny wzór – jesteśmy otwarci na propozycje!

Wiemy, jak ważne jest dla nowożeńców, aby ich ślub był piękny i wyjątkowy, dlatego w tworzenie naszych breloków – upominków wkładamy wiele serca.

Nasze pakiety breloków ślubnych z grawerem zaczynają się już od 10 sztuk – możesz je podarować tylko najbliższemu gronu – rodzicom, dziadkom, świadkom. Większe pakiety z kolei sprawią, że każdy z twoich gości zostanie obdarowany, a im większa ilość sztuk tym korzystniejsza cena 😉

Pamiątka ślubu, wesela

Taki drobny upominek jak skórzany brelok do kluczy to nie tylko pamiątka dla gości, lecz także dla Was – Pary Młodej. Korzystając z kluczy codziennie możecie wrócić wspomnieniami do szampańskiej zabawy czy chwil pełnych wzruszeń. W tak ważnym wydarzeniu jak Ślub i Wesele, nie tylko wygląd pamiątki, lecz również wysoka jakość powinna grać pierwszorzędną rolę. Dlatego personalizowane skórzane breloczki do kluczy będą strzałem w dziesiątkę zarówno dla gości jak i dla Was.

Zachęcamy Was do sprawdzenia naszej oferty skórzanych prezentów dla gości weselnych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2