Szukaj
Close this search box.

O nas

Witamy Cię na stronie naszej pracowni. Jesteśmy polską marką rzemieślniczą tworzącą produkty z naturalnej skóry bydlęcej od ponad 7 lat.

Nasze wyroby adresowane są do osób, które w rzeczach codziennego użytku doceniają rzemieślniczą pracę, naturalne materiały i prostą formę. Obecnie tworzymy kilkuosobowy zespół, a nasze produkty trafiają do tysięcy osób rocznie na całym świecie.

pracownia Black Tree

Wszystkie produkty wykonujemy ręcznie, a w produkcję każdego z nich wkładamy wiele serca i zaangażowania. Dbamy o wysoką jakość materiałów z których korzystamy, aby zagwarantować trwałość i piękny wygląd naszych produktów. 

Dlatego postawiliśmy na jak najbardziej naturalne podejście do procesu przetwarzania skóry. Wszystkie nasze produkty są tworzone z materiałów garbowanych roślinnie. Cały proces jest ekologiczny bez użycia substancji chemicznych, dzięki czemu skóra jest bardziej trwała, sztywna i nietoksyczna.

Nie zapominając o rzemieślniczych korzeniach dodaliśmy do naszej produkcji dla usprawnienia procesu – prasę hydrauliczną. Pozwoliło nam to zwiększyć nakład i przyspieszyć czas realizacji zamówień.

Jednak cała oprawa skóry pozostaje nadal w rękach naszych pracowników. Krawędzie są ręcznie obrabiane, malowane i szlifowane, a na końcu starannie pakowane.

proces tworzenia uchwytów

PAKOWANIE

Wszystkie zamówienia starannie pakujemy, tak aby otwieranie paczki było dla Was samą przyjemnością 🙂 

Do pakowania zamówień używamy ekologicznych materiałów, ograniczając przy tym plastik do niezbędnego minimum.

Do wszystkich uchwytów meblowych odmierzamy i indywidualnie dobieramy śruby pod wskazaną grubość frontu. Dzięki temu, po otrzymaniu paczki uchwyty można od razu zamontować i cieszyć się z pięknego efektu.

Akcesoria pakujemy w eleganckie, tekturowe pudełka wypełnione wełną drzewną, tak abyście mogli od razu wręczyć je w prezencie swoim bliskim.

NASZA OFERTA TO PRZEDE WSZYSTKIM:

Skórzane uchwyty meblowe, w wielu rozmiarach i kształtach, dzięki którym odmienisz swoje meble. Wyjątkowa estetyka, naturalność i prostota przysporzyła im wielu zwolenników. 

Akcesoria codziennego użytku i akcesoria rowerowe: notesy, portmonetki, etui, breloki, podkładki, piórniki, narzędziówki i wiele więcej. Ich prosty i klasyczny design sprawia, że doskonale sprawdzają się na prezent. 

Bransoletki z motywami, które odzwierciedlają nasze pasje, a dzięki osobistemu, subtelnemu grawerowi po wewnętrznej stronie mogą stać się wspaniałą pamiątką

Oferta dla firm – skórzane akcesoria reklamowe mogą stanowić świetną metodę na promocję firmy, formę podziękowania dla ważnych klientów lub partnerów biznesowych, a także jako nagrody motywacyjne dla pracowników. Napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie korzystną ofertę.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów  i ciesz się pięknem oraz trwałością produktów, stworzonych z myślą o Tobie.