Szukaj
Close this search box.

Uchwyty 128 mm

Skórzane uchwyty meblowe 128 mm

Uchwyty meblowe 128 mm – ten rozstaw jest jednym z najpopularniejszych wśród mebli dostępnych na rynku. Często wybierany jest też przez klientów, którzy zamawiają meble na wymiar. W naszej ofercie znajdziecie skórzane uchwyty do mebli na rozstaw 128 mm w czterech kolorach – naturalnym, koniakowym, czekoladowym oraz uchwyty czarne. Dodatkowo, uchwyty 128 mm posiadamy, także w 3 szerokościach – 20 mm, 25 mm oraz 40 mm. Dzięki temu możesz bez problemu dopasować je do stylu swojego mebla.

Uchwyty do mebli z IKEA

Uchwyty skórzane dopasowane do rozstawu 128 mm świetnie pasują do frontów szaf PAX – popularnych systemów szaf IKEA. Uchwyty te są proste w formie, smukłe i bardzo proporcjonalne, dlatego też rewelacyjnie prezentują się w akompaniamencie klasycznych frontów szaf marki IKEA.

Czy skórzane uchwyty pasują do szafek kuchennych? Jak najbardziej!

Skórzane uchwyty meblowe na rozstaw 128 mm bardzo dobrze sprawdzają się w kuchni. Kuchnia to takie miejsce w domu w którym zdecydowanie spędza się dużo czasu, dlatego też to pomieszczenie musi być funkcjonalne. Rozstaw 128 mm jest jak najbardziej odpowiedni do frontów mebli kuchennych, ponieważ zapewnia wygodne użytkowanie i ładny wygląd. Jednakże warto pamiętać, iż w kuchni uchwyty mogą łatwo ulec zabrudzeniu, dlatego w tym pomieszczeniu najlepiej sprawdzą się skórzane uchwyty w ciemnych kolorach.

Uchwyty meblowe wysokiej jakości

Skórzane uchwyty z naszego sklepu są wykonane z wyjątkową precyzją, a w proces produkcji wkładamy wiele serca. Każdy uchwyt jest ręcznie wycinany, szlifowany i impregnowany. Dzięki temu wygląd uchwytów jest bardzo estetyczny i zgrabny, przez co ładnie uzupełniają wszelkie szafy, szafki, komody i szuflady.

Skórzane uchwyty opinie

Uchwyty skórzane są ostatnio niezwykle popularne – nie bez powodu! Ten naturalny materiał jest wyjątkowy i zdecydowanie dodaje charakteru meblom. Nasze skórzane uchwyty znalazły już wielu zwolenników nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Uchwyty na rozstaw 128 mm – a w szczególności model 128K20 to zdecydowanie najpopularniejszy z naszych produktów, który zagościł już na meblach tysięcy zadowolonych klientów. Warto zajrzeć do zakładki “opinie” pod naszymi produktami, jak również w sklepie allegro i sprawdzić co o nas piszą 🙂

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6