Szukaj
Close this search box.

POLITYKA ZWROTÓW

Gwarancja:


Wszystkie produkty objęte są standardową, dwuletnią gwarancją. Czas rozpatrywania zgłoszeń reklamacyjnych wynosi 14 dni.

Gwarancja dotyczy łączenia skóry (nity lub nici), okuć metalowych oraz wad konstrukcyjnych produktu.

Gwarancja nie obejmuje naturalnych defektów skóry czy też naturalnego procesu starzenia się.

Jednak z doświadczenia własnego oraz naszych klientów możemy zapewnić, że produkty Black Tree będą służyły Wam wiele lat!

W przypadku chęci zgłoszenia reklamacji, prosimy o przesłanie na nasz adres mailowy pracownia@black-tree.eu  zdjęcia i opisu wady.

Możliwe że już na tej podstawie reklamacja zostanie uznana.

W innym przypadku poprosimy o przesłanie produktu na nasz adres stacjonarny.

Udzielona przez nas gwarancja obejmuje naprawę, a w przypadku, gdy jest to niemożliwe, wymianę produktu  lub zwrot pieniędzy, według życzenia klienta.

Pamiętaj, że niezależnie od daty zakupu lub problemu jaki się pojawi w użytkowaniu naszych produktów, zawsze oferujemy pomoc.

Wymiana:


Akceptujemy wymianę nieużywanych produktów w ciągu 14 dni od daty wysyłki. Kupujący pokrywa koszt zwrotu towaru do naszej pracowni, oraz ponownej wysyłki.

Usługa ta dostępna jest tutaj.

Zwrot:


Jak dotąd, wyjątkowo mała liczba produktów wróciła do nas, a my pracujemy ciężko nad tym, aby utrzymać ten stan rzeczy!

Akceptujemy zwrot nieużywanych produktów w ciągu 14 dni od daty wysyłki.

Pamiętaj, aby do zwracanego produktu dołączyć paragon i wypełniony formularz zwrotu!

Formularz zwrotu

Jednocześnie informujemy, że przy zwrocie towaru do sprzedawcy, zwracamy całą kwotę zamówionych produktów + najniższy oferowany przez nas koszt transportu, czyli 9,9 PLN.

Natomiast jeśli nasz klient ma możliwość skorzystania z darmowej dostawy, ale mimo to wybierze inną, płatną usługę dostawy, to nie jesteśmy zobowiązani do zwrotu kosztów transportu.

Proszę pamiętać również, że zwrot towarów do naszego sklepu odbywa się na koszt zwracającego.

Zauważ, że wszelkie blizny, znamiona skóry związane są z jej  właściwościami i nie są uważane za wady produkcyjne i jakościowe, ale są dowodem na jej naturalność.

Niestety nie możemy przyjąć zwrotu produktów wykonywanych według wytycznych klienta oraz niestandardowego graweru na skórze.

Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, po prostu daj nam znać, a będziemy pracować nad tym, aby znaleźć  zadowalające rozwiązania.

Na potrzeby pozasądowego rozstrzygania sporów konsumenckich Unia Europejska uruchomiła platformę online („Internetowe Rozstrzyganie Sporów”): 

https://ec.europa.eu/consumers/odr/

Jeśli chcesz skorzystać z tej platformy podaj przy tym nasz adres mailowy: black.tree.workshop@gmail.com