Szukaj
Close this search box.

Chcesz z nami współpracować?

Sprawdź, co mamy do zaoferowania klientom biznesowym!

Jeśli nie masz firmy, a chcesz z podjąć z nami współpracę, sprawdź nasz program afiliacyjny.

 


 

Skórzane uchwyty do mebli – oferta dla branży meblarskiej

Pamiętaj, że ceny naszych skórzanych uchwytów do mebli widoczne na stronie są cenami detalicznymi. Dla klientów hurtowych przygotowaliśmy specjalną ofertę oraz atrakcyjne benefity.

Naszą ofertę kierujemy w szczególności do:

  • Producentów i projektantów mebli,
  • Projektantów wnętrz,
  • Hurtowni oraz sklepów z artykułami meblowymi i wyposażeniem wnętrz,
  • Inwestorów z branży hotelarskiej, deweloperów,
  • Sklepów internetowych z artykułami meblowymi, wyposażeniem pokoi dziecięcych i dekoracjami,
  • Stolarzy.

Warto podkreślić, że nasze skórzane uchwyty mogą być stosowane nie tylko jako uchwyty meblowe, ale również jako dodatki do Twoich produktów, takich jak np. wzorniki czy elementy wystroju wnętrz.

Po ustaleniu warunków współpracy, dostarczymy Twojej firmie próbnik skórzanych uchwytów do mebli, a także indywidualny kod rabatowy, dzięki któremu zakupy w Black Tree zrobisz w cenach hurtowych.

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami?

Nasze skórzane uchwyty meblowe obiegły już cały świat. Można je spotkać już nie tylko w Polsce, ale także w amerykańskich mieszkaniach czy hotelach w Nowej Zelandii. Wyroby Black Tree to gwarancja jakości, idącej w parze z możliwością personalizacji. Uchwyty skórzane możemy przygotować według Twojego projektu, a także oznaczyć tłoczeniem lub grawerunkiem, wykonanym metodą laserową.

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz lub zadzwoń, a przybliżymy Ci preferencyjne warunki dla klientów hurtowych.

Jarosław Dziedzic

e-mail: biuro@black-tree.eu

tel. 796 670 628

Opinie naszych klientów mówią same za siebie. Sprawdź oceny Black Tree na Etsy i Allegro!

 


 

Personalizowane akcesoria reklamowe

Prowadzisz agencję reklamową? A może po prostu chcesz obdarować swoich klientów lub pracowników wyjątkowymi podarunkami? Zamów u nas personalizowane akcesoria reklamowe, wyróżniające się wspaniałą jakością.

W ofercie Black Tree znajdziesz gadżety reklamowe wykonane z wyjątkowo wytrzymałej, naturalnej skóry garbowanej roślinnie. To właśnie dzięki tej metodzie nasze akcesoria są nie tylko piękne, ale i trwałe. Gwarantujemy, że Twoi klienci i pracownicy docenią jakość oraz wykonanie naszych produktów.

W naszym katalogu bez problemu znajdziesz idealne akcesoria skórzane dla swojej firmy. Przygotowaliśmy, także specjalne pakiety breloków reklamowych z Twoim logo. Jeśli jednak masz własny pomysł, który chciałbyś zrealizować, napisz do nas – przedstawimy ofertę!

W Black Tree zamówienia na akcesoria reklamowe z naszej standardowej oferty realizujemy już od kilku sztuk.

 


 

Hurtowa sprzedaż akcesoriów do sklepów detalicznych

Zajmujemy się również sprzedażą hurtową kierowaną do sklepów stacjonarnych oraz internetowych. Jeśli chcesz uzupełnić swój asortyment o niepowtarzalne, rękodzielnicze artykuły, napisz do nas – wspólnie ustalimy warunki współpracy i dostawy.