Szukaj
Close this search box.

Zakupy świąteczne już w listopadzie? Oto lista powodów dla których nie warto odkładać kupna prezentów na ostatnią chwilę.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku, który kojarzy nam się z ciepłą, rodzinną atmosferą, pięknymi dekoracjami, zapachem wigilijnych potraw i no właśnie – prezentami. Zakup prezentów dla bliskich może być nie lada wyzwaniem, dlatego warto zabrać się za to z wyprzedzeniem.

  • Świadomy zakup

Rozpoczynając proces poszukiwania świątecznych upominków w listopadzie, dajemy sobie czas aby dobrze zastanowić się nad danym zakupem. Pamiętajmy, że w dawaniu prezentów chodzi przede wszystkim o radość z obdarowywania drugiej osoby, dlatego warto uniknąć nieprzemyślanych upominków kupionych na ostatnią chwilę. Dodatkowo, jeśli wybrany produkt nie spełni twoich oczekiwań nadal masz czas aby go zwrócić.

  • Więcej możliwości, większy wybór

Kupując prezenty z wyprzedzeniem masz dużo więcej możliwości. Możesz postawić na ręcznie wytwarzane, rzemieślnicze przedmioty, których wykonanie zajmuje więcej czasu, za to efekt jest bardziej zjawiskowy. Prezenty personalizowane, z osobistym grawerunkiem sprawiają radość podwójnie – te produkty, także lepiej zamówić wcześniej, aby mieć pewność, że pojawią się pod choinką na czas.

  • Korzystne promocje i okazje

Okres przedświątecznych promocji rozpoczyna się w listopadzie, dlatego warto trzymać rękę na pulsie. Specjalne oferty i kody rabatowe można znaleźć poprzez obserwowanie naszego profilu na Instagramie i Facebooku, lub w skrzynce mailowej w postaci Newslettera. Zapisz się już dziś!

  • Nie musisz z niepokojem wyglądać kuriera (eeee, to znaczy Mikołaja!) czy zdąży z Twoimi prezentami 

Jak co roku grudzień to pracowity czas dla wszystkich kurierów i firm wysyłkowych, co wiąże się z wydłużonym czasem oczekiwania na przesyłkę. Dlatego warto zaoszczędzić sobie nerwów i zamówić prezenty już w listopadzie. Dzięki temu więcej czasu możesz poświęcić na staranne zapakowanie swojego podarunku, a jeśli pakowanie prezentów to nie twoja działka, chętnie zrobimy to za Ciebie! 

  • Robiąc zakupy świąteczne wcześniej, robisz prezent nam i innym markom rzemieślniczym.

Dzięki temu możemy rozłożyć pracę na kilka tygodni. Zawsze dokładamy starań, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie, jednak w okresie przedświątecznym nakład pracy znacznie się zwiększa, co dla nas – rzemieślników stanowi nie lada wyzwanie. Kupując z wyprzedzeniem pomagasz nam, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni!

Odkładanie zakupu prezentów na ostatnią chwilę i gorączkowe poszukiwania tego odpowiedniego to tylko niepotrzebny stres. Dlatego nie ma na co czekać, zapraszamy do zakupów.

WESOŁYCH ŚWIĄT! 🙂